Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


 

 

ПОРЯДОК

розгляду електронної петиції, адресованої Маловисківській районній раді

(в редакції відповідно до розпорядження голови Маловисківської районної ради від 05 лютого 2018 року №15-р)

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Маловисківській районній раді (далі – Порядок) розроблено з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян».

1.2 Цей Порядок визначає процедуру розгляду електронної петиції до Маловисківської районної ради (далі - Рада).

1.3 Електронна петиція – особлива форма колективного звернення громадян до Маловисківської районної ради (далі – Петиція), яка подається та розглядається відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» та цього Порядку.

II. СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ

2.1. Громадяни можуть звертатися з Петиціями до Ради з урахуванням її компетенції, визначеної Конституцією України, Законом України «Про органи місцевого самоврядування», іншими законами України.

2.2 Громадяни можуть звертатися з Петиціями до Ради через веб-сайт Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua (далі – Веб-сайт петицій), який забезпечує:

можливість створення Петиції автором (ініціатором);

безоплатність доступу та користування інформаційно-телекомунікаційною системою, за допомогою якої здійснюється збір підписів;

електронну реєстрацію громадян для створення та підписання Петиції;

недопущення автоматичного введення інформації, у тому числі підписання Петиції, без участі громадянина;

фіксацію дати і часу оприлюднення Петиції та підписання її громадянином.

2.3 Автор (ініціатор) Петиції заповнює спеціальну форму, яка розміщена на Веб-сайті петицій. При заповнені форми зазначаються прізвище, ім’я, по батькові громадянина або назву громадського об’єднання (із зазначенням посадової особи), а також адресу електронної пошти.

Неправдиві відомості, подані автором (ініціатором) Петиції, громадським об’єднанням, є підставою для відмови в її оприлюдненні або для виключення з режиму оприлюднення.

2.4 В Петиції має бути викладено суть порушеного питання, пропозиція щодо його вирішення, а в заголовку Петиції зазначено її короткий зміст.

Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

2.5 Петиція оприлюднюються на Веб-сайті петицій протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором) після перевірки Петиції виконавчим апаратом Маловисківської районної ради (далі – виконавчий апарат) на відповідність вимогам, зазначеним у пунктах 2.3, 2.4 цього Порядку.

IІІ. ЗБІР ПІДПИСІВ

3.1Дата оприлюднення Петиції на Веб-сайті петицій є датою початку збору підписів на її підтримку.

3.2 У разі невідповідності вимогам, зазначеним у пунктах 2.3, 2.4 цього Порядку, Петиція не оприлюднюється, або може бути виключена з режиму оприлюднення, про що не пізніше двох робочих днів з дня її надсилання повідомляється автора (ініціатора) петиції.

Не оприлюднюється та не розглядається Петиція, яка містить нецензурну лексику та лайливі вислови, про що у дводенний строк від дня її надходження повідомляється автору (ініціатору) петиції.

3.3 Громадянин, який бажає виразити свою позицію щодо Петиції, реєструється на Веб-сайті петицій та активує позначку «Підтримую» під обраною ним Петицією.

3.4 Петиція до Ради розглядається відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» та цього Порядку, за умови збору на її підтримку протягом не більше як трьох місяців з дня її оприлюднення не менш ніж 100 підписів громадян (мешканців)

3.5 Петиція, яка протягом установлено строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після набрання необхідної кількості підписів надсилається до виконавчого апарату із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату направлення Петиції, загальну кількість та перелік осіб, які підписали Петицію, строк збору підписів.

3.6 Інформація про початок розгляду Петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті Ради та Веб-сайті петицій не пізніш як через два робочі дні після отримання такої Петиції.

3.7 Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів не розглядається як Петиція, про що повідомляється автор (ініціатор) петиції з наданням роз’яснень щодо порядку вирішення порушеного питання відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

ІV. РОЗГЛЯД ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ

4.1. Розгляд електронної петиції, яка набрала необхідну кількість підписів на свою підтримку, здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Якщо електронна петиція містить клопотання про її розгляд на пленарному засіданні сесії районної ради, громадських слуханнях територіальних громад Маловисківського району, автор (ініціатор) петиції має право представити електронну петицію на таких слуханнях. У такому разі строк розгляду електронної петиції продовжується на строк, необхідний для організації та проведення відповідних слухань.

4.2 У разі отримання Радою Петиції, в якій дотримано вимоги Закону України «Про звернення громадян» та цього Порядку, голова районної ради, а у випадку його відсутності – заступник голови районної ради, не пізніше ніж через три робочі дні після отримання Петиції направляє її на розгляд постійної комісії районної ради, предметом відання якої є порушене автором (ініціатором) Петиції питання (далі – профільна комісія).

4.3 Профільна комісія розглядає Петицію на своєму засіданні та за результатами розгляду питань, що в ній порушуються, надає голові районної ради висновки і рекомендації, а також у разі необхідності розробляє відповідний проект рішення, який вноситься на розгляд районної ради.

На засідання профільної постійної комісії районної ради запрошується автор (ініціатор) Петиції, а у разі необхідності – представники районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, інших державних органів, об’єднань громадян, а також експерти, фахівці та інші особи.

4.4. Петиція розглядається районною радою першочергово на найближчому пленарному засіданні у порядку, визначеному Регламентом Маловисківської районної ради та з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

4.5 Відповідь на Петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті Ради, та Веб-сайті пеицій, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) Петиції.

У відповіді на Петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

4.6 Інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку Петиції, та строки їх збору зберігається не менше трьох років з дня оприлюднення петиції.

 

 

ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

 


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020