Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


 

 

        

      Кіровоградська    обласна організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в вересні 2011 року     ініціювала конкурс малих проектів для органів самоорганізації населення та громадських організацій Кіровоградщини, який проводиться в рамках програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду "Відродження".

          Конкурс проводився за трьома тематичними напрямками: впровадження механізму впливу громадськості на процес прийняття рішень органами влади; реалізація права громадян на доступ до публічної інформації; проведення громадської експертизи дій місцевої влади.

          Враховуючи досвід набутий громадами Маловисківського району  по питаннях залучення позабюджетних коштів в розвиток територіальних громад в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», керівництвом громадської організації «Оникієво для нащадків», голова Василь Ніколаєнко,  Маловисківським районним ресурсним центром громад, координатор центру заступник голови районної ради Леонід Жовтило, Оникіївським сільським головою Інною Воєводою, було розроблено та подано на конкурс проект "Перші кроки до успіху"  (створення громадської світлиці, як центру розвитку громади с. Оникієве).

         Головною метою проекту «Перші кроки до успіху»: є підтримання ініціативи громади  в реалізації бажання співпрацювати з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади по питанню покращення комфортного проживання на території населеного пункту, впровадження на території села механізму впливу громадськості на процеси прийняття рішень органами місцевої влади та повноцінної реалізації права громади на доступ до публічної інформації. Реалізація мети та завдань проекту дасть можливість громаді села Оникієво різного віку отримати безкоштовний та безперешкодний доступ до мережі Інтернет в приміщенні сільської бібліотеки, отримувати безкоштовну правову інформацію та мати повноцінний доступ до публічної та законодавчої інформації.

        Відвідавши одноденнй семінар-тренінг по питаннях методики написання проекту в м. Кіровограді ініціатори написання проекту взялись за його розробку.
              

       семінар-тренінг

       За результатами розгляду проектної пропозиції громадської організації «Оникієво для нащадків» "Перші кроки до успіху"  (створення громадської світлиці, як центру розвитку громади с. Оникієве), обласна конкурсна комісія підтримала даний проект і номінувала його на отримання гранту в розмірі 10 тис. грн..

      29 жовтня між Кіровоградською обласною організацією ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в межах програми «Посилення впливу громадського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» та громадською організацією «Оникієве для нащадків» було підписано угоду на спільну реалізацію проекту  "Перші кроки до успіху"  (створення громадської світлиці, як центру розвитку громади с. Оникієве). Угоду підписали з боку організації-Донора Алла Волошина (керівник організації-Донора) та Віталій Довганюк ( відповідальна особа організації-Донора) з боку організації-Виконавця проекту Василь Ніколаенко та Інна Воєвода.

               

               Угоду підписують Алла Волошин, Віталій Довганюк та Інна Воєвода

    1 листопада була проведена спільна нарада між керівництвом села Оникієво, представниками громадської організації та координатором районного ресурсного центру Леонідом Жовтило по узгодженню питань робочого плану виконання проекту.

                                

                                                  Л.Жовтило  заступник голови районної ради   

                                                  координатор районного ресурсного центру

                                                  громад

                                                  І.Воєвода Оникієвський сільський голова,

                                                  обговорюють шляхи успішної реалізації

                                                   проекту.

 

 

 

 

 


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020