Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


 

Головна » Архів матеріалів
Заступник голови Кіровоградської обласної ради Іван Владов відвідав Кіровську сільську раду
          Заступник голови обласної ради І.Владов та голова районної ради С.Сосновська 11 вересня поточного року відвідали територію Кіровської сільської ради та взяли участь у пленарному засіданні одинадцятої сесії  сільської ради шостого скликання, яка проходила під головуванням сільського голови М.Сіренка.  
          Депутати розглянули питання про готовність установ і організацій комунальної власності до роботи в зимовий період, внесли зміни до сільс ... Читати далі »

Відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради
    17 серпня поточного року під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської на територіях Маловисківської міської, Первомайської, Мануйлівської та Паліївської сільських рад відбулося підсумкове виїзне засідання Координаційної ради. Після відкритя наради оглянуто пам"ятник загиблив воїнам 1941-1945 років, фельдшерсько-акушерський пункт, приміщення сільської ради та школи, яке рішенням районної ради передане у комунальну власність Первомайської сільської ради. 
   На думку голови районної ради, приміщення школи  знаходиться у задовільному  стані і повинно ви ... Читати далі »

Відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради
     10 серпня поточного року на територіях Хмелівської, Новогригорівської, Ленінської та Кіровської  сільських рад відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради.
   Відкриваючи засідання, на території Хмелівської сільської ради, голова районної ради Світлана Сосновська ознайомила учасників з планом проведення засідання. ... Читати далі »

7 серпня поточного року відбулося пленарне засідання тринадцята сесія районної ради
        На початку пленарного засідання голова районної ради Світлана Сосновська проінформувала  депутатський корпусу про створення депутатської групи "За Батьківщину"та виконання критичних зауважень, висловлених депутатами на попередніх пленарних засіданнях.


Відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради
    27 липня поточного року на територіях Мар"янівської, Великовисківської, Плетеноташлицької та Оникіївської сільських рад відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради.
    Відкриваючи засідання, на території Мар"янівської сільської ради, голова районної ради Світлана Сосновська ознайомила учасників з планом проведення засідання.
   Крім членів Координаційної ради в засіданні взяли участь голова Маловисківської районної державної адміністрації В.Рєзнік та заступник голови Мал ... Читати далі »

Відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради
    6 липня поточного року на територіях Олександрівської, Злинської, Розсохуватської та Лозуватської сільських рад відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради.
    Відкриваючи засідання, на території Олександрівської сільської ради, голова районної ради Світлана Сосновська ознайомила ... Читати далі »

З липня поточного року розпочато облаштування дитячого майданчика на території мікрорайону
    Це вже другий дитячий майданчик, який облаштовується на території смт.Смоліне. Відкриття першого на території мікрорайону "Геолог" заплановано на 4 липня поточного року.
    Дитячий майданчик, який налічує 14 елементів, придбано завдяки ініціативи та фінансової підтримки депутата Кіровоградської обласної ради, голови правління фонду "Відроження покоління" Віталія Грушевського.
   Роозпочати роботи з облаштування дитячого майданч ... Читати далі »

Відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради
     22 червня поточного року на територіях Смолінської селищної, Березівської, Нововознесенської та Якимівської сільських рад відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради.
    Відкриваючи засідання, голова районної ради Світлана Сосновська ознайомила учасників з планом проведення засідання та зазначила, що це перше з п"яти засідань в рамках підготовки до виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, яке планується у ... Читати далі »

Відзначено День медичного працівника
       Під час урочистостей, що пройшли в районному будинку культури працівників медичної сфери привітали голова районної ради С.Сосновська, заступник голови райдержадміністрації Л.Бровченко, міський голова Ю.Гульдас, секретар Смолінської селищної ради Є.Гордієнко, головний лікар Маловисківської ЦРЛ К.Чурпій, начальник СМСЧ №17 О.Фролов та профспілкові керівники.
       Подарунком для Маловисківської центральної районної лікарні  від благодійного фонду "Відродження поколііння", який очолює депутат обласної ради В.Грушевський стало ... Читати далі »

Відзначено 67-річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
         9 травня поточного року голова районної ради Світлана Сосновська взяла участь в урочистостях присвячених відзначенню 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
        В урочистій ході  від центральної площі міста до пам"ятника загиблим взяли участь  ветерани Великої Вітчизняної війни,  голова Маловисківської  районної ради Світл ... Читати далі »

На дванадцятій сесії районної ради шостого скликання
         4 травня поточного року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради шостого скликання. В традиційній 20-ти хвилинці голова районної ради Світлана Сосновська поздоровила депутатів, які представляли Маловисківський район на ІІ обласній Спартакіаді серед депутатів районних та міських рад за зайняте 11 місце серед 26 команд учасників змагань. Також голова районної ради представил ... Читати далі »

Відбулося засідання постійної комісії
       4 травня 2012 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров"я, соціального захисту, соціального забезпечення, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім"ї.
              Відкриваючи засідання, голова комісії Василь Боюк ознайомив членів комісії з порядком денним засідання та зазначив, що на розгляд комісії надійшло близько 25 інформацій про виконання районних програм, контроль яких покладено на постійну комісію
... Читати далі »

В постійних комісіях районної ради
     27 квітня поточного року відбулися засідання постійних комісій районної ради. Відкриваючи спільне засідання постійних комісій, голова районної ради Світлана Сосновська поздоровила депутата районної ради Ігоря Семчишина за зайняте  призове друге  місце в ІІ обласній спартакіаді серед депутатів обласної, районних та міських рад ... Читати далі »

Голова районної ради С.Сосновська відвідала територію Лозуватської сільської ради
       10 квітня поточного року голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська, згідно затвердженого графіку, провела виїзний прийом громадян на території Лозуватської сільської ради та оглянула об"єкти соціальної сфери.
            Під час прийому громадянами піднімалися питання щодо :
... Читати далі »

Відбувся семінар-нарада з головами місцевих рад
      23 березня поточного року  під головуванням голови райдержадміністрації В.Рєзніка відбувся семінар-нарада з міським, селищним та сільськими головами. Про проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" проінформував керівник апарату РДА С.Щербак. Про необхідність створення на території сільських рад громадських формувань з метою проведення заходів щодо попередження правопорушень злочинності акцентував увагу заступник начальник Маловискі ... Читати далі »

Відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Маловисківського району
       В рамках міжнародного проекту ЄС\ПРООН "Місцевий розвиток. орієнтований на громаду - фаза ІІ", що реалізується громадами Маловисківського району, 24 лютого в сесійній залі Маловисківської районної ради відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Маловисківського району. Засідання провели голова районної державної адміністрації, співголова ФМР В.Рєзнік та заступник голови районної ради, заступник співголови ФМР Л.Жовтило.
... Читати далі »

Навчались працівники органів державної влади та місцевого самоврядування
          21 лютого 2012 року   державними навчальним закладом "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської ОДА" проведено навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару "Запобігання та протидії корупції в органах місцевого самоврядування". ... Читати далі »

Започатковано акцію « Моя хата не з краю»
         Маловисківська районна рада в рамках обласних ініціатив започаткувала акцію "Мая хата не з краю" метою якої є підримання найбільш вразливих груп населення району в складних погодно-кліматичних умовах, що встановилися на території України.
... Читати далі »

27 січня поточного року відбувся семінар-нарада з міським, селищним та сільськими головами

   Відкриваючи нараду, голова районної ради Світлана Сосновська та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай, повідомили присутніх про те, що апарати місцевих рад мають змогу переглядати хід наради на місцях, використовуючи сервіс Firmbook.
    Ця можливість з"явилася  завдяки реалізації Проекту «Інформаційно-технологічне забезпечення органів місцевого самоврядування та саморганізації населення сучасними інтернет ресурсами».

... Читати далі »

Проведено тренінг з активом громад району, які вперше приймають участь в Проекті СВА
   17 січня в приміщенні районного ресурсного центру громад, координатором обласного підрозділу впровадження Проекту  ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду фаза 2» Оленою Радул проведено тренінг з активом громад району, які вперше приймають участь в Проекті СВА ( «Лозуватські зорі» с.Лозуватка та «Прогрес» с. Мануйлівка).
  Олена Радул детально ознайомила учасників тренінгу з питаннями ефективного управління організацією громад та принципами спільного планування своєї діяльності громадськими організаціями. Активісти громадських організацій на практичних прикладах мали зм ... Читати далі »

« 1 2 ... 13 14 15 16 »

 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019