Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


 

Головна » Архів матеріалів
11 січня 2012 року відбулася 11 сесія районної ради
    На початку пленарного засідання голова районної ради Світлана Сосновська проінформувала  депутатський корпусу про призначення, які відбулися в районній державній адміністрації.
  Так, за погодженням з Кіровоградською ОДА розпорядження голови Маловисківської РДА
... Читати далі »

23 грудня 2011 року відбулася 10 сесія районної ради
     У засіданні взяло участь  30  депутатів з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, голова РДА В.Рєзнік, міський, селищний, сільські голови.

     Депутати підтримали   пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2011 рік та  припинення діяльності Маловисківської ЗШ №1 І-ІІ ступенів ... Читати далі »

21 грудня 2011 року проведено засідання круглуго столу «Ми маємо право знати»
         Згідно робочого плану виконання проекту "Перші кроки до успіху", що реалізується в громаді села Оникієве, громадською організацією "Оникієве для нащадків" за підтримки Кіровоградської обласної організації ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" в межах програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду "Відродження", проведено круглий стіл "Ми маємо право знати".
   В роботі круглого столу взяли ... Читати далі »

Триває підготовка мікропроектної пропозиції в рамках проекту СВА
         14 грудня в районному ресурсному центрі громад, координатором обласного підрозділу впровадження проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду фаза 2" Оленою Радул, проведено тренінг на тему : "Підготовка мікропроектної пропозиції в рамках проекту СВА".
         В тренінзі взяли участь громади, які вперше стали учасниками Проекту.
... Читати далі »

У постійних комісія районної ради
            16 грудня поточного року під головуванням М.Стегаря відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації .

             Під час засідання розглянуті питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 6 січня 2011 року №29 "Про районний бюджет на 2011 рік" та Про надання дозво ... Читати далі »

7 грудня 2011 року представників місцевого самоврядування відзначено нагородами
        В день професійного свята-Дня місцевого самоврядування, голова районної ради С.Сосновська і голова районної державної адміністрації В.Рєзнік поздоровили представників місцевого самоврядування району і вручили найкращим з них нагороди.

... Читати далі »

25 листопада 2011 року відбулася 9 сесія Маловисківської районної ради шостого скликання
     У засіданні взяло участь  34  депутати з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, голова РДА В.Рєзнік, міський, селищний, сільські голови.   

     Депутатами заслухано та обговорено звіт голови районної ради С.Сосновської про роботу на посаді голови районної ради.         &nb ... Читати далі »

22 листопада поточного року відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету
      В процесі попереднього розгляду питань порядку денного  пленарного засідання 9 сесії Маловисківської районної ради, 22 листопада поточного року відбулося спільне засідання президії районної ради під головуванням голови ради Світлани Сосновської та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної діяльності та приватизації ( голова комісії Микола Стегар).
             На засіданні було розглянуто 6 питань.
     ... Читати далі »

3 листопада 2011 року відбулася 8 сесія Маловисківської районної ради шостого скликання

У засіданні взяло участь двадцять вісім депутатів з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, міський, селищний, сільські голови, заступники голови РДА, керівники установ і організацій району, запрошені. В.Рєзнік в цей час брав участь у засіданні колегії Кіровоградської ОДА.


		<!-- ... Читати далі »


30 вересня 2011 року відбулася 7 сесія Маловисківської районної ради шостого скликання

У засіданні взяло участь тридцять депутатів з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, міський, селищний, сільські голови, голова районної державної адміністрації В.Рєзник його заступники, керівники установ і організацій району, запрошені.

... Читати далі »

23 вересня 2011 року відбувся семінар-нарада з міським,селищним,сільськими головами та секретарями
           23 вересня 2011 року під головуванням голови районної державної адміністрації В.Рєзніка відбувся  семінар-нарада з міським, селищним та сільськими головами і секретарями, працівниками апарату районної ради, райдержадміністрації, особами зарахованими до кадрового резерву районної ради та райдержадміністрації. Голова районної ради С.Сосновська в цей час брала участь у р ... Читати далі »

22 вересня 2011 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради
         22 вересня 2011 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на розгляд якого була внесена низка питань.

         З інформацією «Про стан законності на території Маловисківського району за І півріччя 2011 року» виступив Глобенко О.Г. – прокурор Маловисківського району. Він зазначив, що прокуратуро ... Читати далі »

25 серпня 2011 року координар Проекту СВА в області О.Радул презентувала початок другої фази Проекту в Маловисківському районі
            Приємною подією в житті району стала дата 25 серпня, яка офіційно ознаменувала продовження співпраці громад Маловисківського району з Проектом ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

&nbs ... Читати далі »


Відбулася нарада в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
               16 серпня 2011 року в сесійній залі Маловисківської районної ради, під головуванням голови районної ради С..Сосновської, було проведено семінар-нараду в рамках Проекту  ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

... Читати далі »


« 1 2 ... 14 15 16

 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019