Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Головна » Архів матеріалів
7 грудня 2011 року представників місцевого самоврядування відзначено нагородами
        В день професійного свята-Дня місцевого самоврядування, голова районної ради С.Сосновська і голова районної державної адміністрації В.Рєзнік поздоровили представників місцевого самоврядування району і вручили найкращим з них нагороди.

... Читати далі »

25 листопада 2011 року відбулася 9 сесія Маловисківської районної ради шостого скликання
     У засіданні взяло участь  34  депутати з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, голова РДА В.Рєзнік, міський, селищний, сільські голови.   

     Депутатами заслухано та обговорено звіт голови районної ради С.Сосновської про роботу на посаді голови районної ради.         &nb ... Читати далі »

22 листопада поточного року відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету
      В процесі попереднього розгляду питань порядку денного  пленарного засідання 9 сесії Маловисківської районної ради, 22 листопада поточного року відбулося спільне засідання президії районної ради під головуванням голови ради Світлани Сосновської та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної діяльності та приватизації ( голова комісії Микола Стегар).
             На засіданні було розглянуто 6 питань.
     ... Читати далі »

3 листопада 2011 року відбулася 8 сесія Маловисківської районної ради шостого скликання

У засіданні взяло участь двадцять вісім депутатів з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, міський, селищний, сільські голови, заступники голови РДА, керівники установ і організацій району, запрошені. В.Рєзнік в цей час брав участь у засіданні колегії Кіровоградської ОДА.


		<!-- ... Читати далі »


30 вересня 2011 року відбулася 7 сесія Маловисківської районної ради шостого скликання

У засіданні взяло участь тридцять депутатів з сорока обраних, депутат Кіровоградської обласної ради А.Флоря, міський, селищний, сільські голови, голова районної державної адміністрації В.Рєзник його заступники, керівники установ і організацій району, запрошені.

... Читати далі »

23 вересня 2011 року відбувся семінар-нарада з міським,селищним,сільськими головами та секретарями
           23 вересня 2011 року під головуванням голови районної державної адміністрації В.Рєзніка відбувся  семінар-нарада з міським, селищним та сільськими головами і секретарями, працівниками апарату районної ради, райдержадміністрації, особами зарахованими до кадрового резерву районної ради та райдержадміністрації. Голова районної ради С.Сосновська в цей час брала участь у р ... Читати далі »

22 вересня 2011 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради
         22 вересня 2011 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на розгляд якого була внесена низка питань.

         З інформацією «Про стан законності на території Маловисківського району за І півріччя 2011 року» виступив Глобенко О.Г. – прокурор Маловисківського району. Він зазначив, що прокуратуро ... Читати далі »

25 серпня 2011 року координар Проекту СВА в області О.Радул презентувала початок другої фази Проекту в Маловисківському районі
            Приємною подією в житті району стала дата 25 серпня, яка офіційно ознаменувала продовження співпраці громад Маловисківського району з Проектом ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

&nbs ... Читати далі »


Відбулася нарада в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
               16 серпня 2011 року в сесійній залі Маловисківської районної ради, під головуванням голови районної ради С..Сосновської, було проведено семінар-нараду в рамках Проекту  ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

... Читати далі »


« 1 2 ... 14 15 16

 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019