Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
zz99zz Кто on-line?

«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Головна » 2017 » Травень » 28 » ДЕЛЕГАЦІЯ БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ВИВЧАЛА ДОСВІД РОБОТИ МАЛОВИЩАН
17:15
ДЕЛЕГАЦІЯ БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ВИВЧАЛА ДОСВІД РОБОТИ МАЛОВИЩАН

  25-28 травня 2017 року, в межах угоди про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах між Маловисківською районною радою та Богородчанською районною радою Івано-Франківської області, на території району перебувала делегація Богородчанського району, яку очолили голова районної ради Михайло Головчук та голова районної державної адміністрації Франко Єжак . До делегації також увійшли 19 чоловік – заступник голови Богородчанської районної ради Ігор Семків, працівники виконавчого апарату районної ради, заступник голови Богородчанської РДА Василь Поштарюк, керівники її структурних підрозділів, керуючий відділенням ПСП «Оскар» Михайло Захарчук, керівник народного аматорського хору «Карпатські джерела» Володимир Канюк, заступник Богородчанського селищного голови Олександр Бойчук, Саджавський, Раковецький, Луквицький та Марківський сільські голови, сільський голова Старобогородчанської ОТГ Ярослав Здерка і його заступник Юрій Іванишин.

  До речі, за словами Я. Здерки, очолювана ним об’єднана громада не створювала і не планує створювати відділи і управління, а кошти отримані у результаті децентралізації витрачає і планує витрачати на ремонт доріг і благоустрій населених пунктів громади. Питаннями освіти, культури, медицини, соціального захисту населенням жителів громади опікуються районні структури .

  Традиційним хлібом-сіллю гостей зустріли та вітали голова районної ради Світлана Сосновська і заступник голови РДА Лілія Синчук. Далі маршрут делегації пролягав землями Смолінської селищной та Нововознесенської і Якимівської сільських рад. Гості відвідали церкву на честь Успіння Пресвятої Богородиці та мали змогу ознайомитись з її історією. Ознайомлись з роботою елеватора ПРАТ «Полтавське ХПП», дошкільного навчального закладу, Смолінського НВО „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія – позашкільний навчальний заклад”. Учасники художньої самодіяльності НВО підготували для гостей невелику концентру програму. На території Новознесенської та Якимівської сільських рад, богородчани ознайомилися з роботою органів місцевого самоврядування в умовах реформування, закладів освіти та культури і відзначили, що для дітей дошкільного та шкільного віку створено належні умови для отримання якісних знань та розвитку культури.

  26 травня року, на розширеному спільному засіданні Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при головах Маловисківської і Богородчанської районних рад, заступником голови районної ради Валерієм Палієм було презентовано Маловисківський район, ознайомлено з роботою районної ради та комунальних підприємств. Важливою подією стало підписання угоди про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітній сферах між Богородчанським районом Івано-Франківської області та Маловисківським районом Кіровоградської області. Угоду підписали голови районних рад голови районних адміністрацій. Угода передбачає:

- проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, лекцій, конференцій тощо) для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадянського суспільства та всіх зацікавлених осіб з актуальних питань державного будівництва, сталого розвитку громади, ефективного виконання завдань в державному управлінні і місцевому самоврядуванні, Активізація міжрайонного співробітництва в економічному розвитку;

- підготовку та реалізація спільних проектів для залучення міжнародної технічної допомоги;

- взаємна підтримка громадських ініціатив та сприяння розвитку громадянського суспільства.

- обмін досвідом у різних галузях соціально-економічного і культурного життя, шляхом організації спільних культурних, спортивних, освітніх та інших тематичних заходів, в т.ч. взаємний обмін делегаціями.

  Досвід роботи Богородчанського району, пов'язаний із залученням міжнародної технічної допомоги, зацікавив керівництво нашого району.

  Найближчими кроками в рамках реалізації зазначеної угоди має стати організація літнього оздоровлення дітей на Івано-Франківщині та налагодження міжрайонного співробітництва в економічному розвитку.

  Символічним знаком дружби двох районів стала висадка дерев на Алеї Дружби.

  З цікавістю гості вивчали досвід роботи центральної районної лікарні. Головний лікар ЦРЛ, депутат обласної ради Костянтин Чурпій поділився довідом щодо створення гемодіалізної зали, функціоновання бактереологічної лабораторії, матеріального забезпечення родильного відділення та окреслив перспективи розвитку закладу. Ознайомились з роботою районної бібліотеки, районного будинку культури, районного музею.

  На території Злинської сільської ради франківчани відвідали навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», оглянули сільський музей, парк відпочинку, поклали квіти до пам’ятника загиблим учасникам АТО, оглянули геологічну пам'ятку природи місцевого значення урочище «Каскади».

  Гості мали можливість побувати на 26 – му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва “Калиновий спів” в місті Кропивницькому, в якому брав участь член делегації - керівник народного аматорського хору «Карпатські джерела» Богородчанського районного палацу культури Володимир Канюк. Богородчани відвідали історичні пам’ятки обласного центру, театр ім. Кропивницького та державний музей-заповідник І.Тобілевича (Карпенка-Карого) “Хутір Надія” .

  Підводячи підсумки, керівники районів підкреслили , що така форма роботи допомагає приймати правильні адміністративні рішення, побачити свої помилки, можливо і шляхи їх вирішення, стимулює до пошуків нових форм роботи з метою ефективного використання бюджетних коштів, залучення інвестицій, соціально-економічного розвитку, прагнення здивувати один одного результатом своєї роботи. А діалог між громадянами, які проживають в різних куточках нашої держави зробить Україну єдиною і сильною. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018