Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


 

Головна » 2017 » Травень » 11 » ДЕЛЕГАЦІЯ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВИВЧАЛА ДОСВІД РОБОТИ МАЛОВИЩАН
15:08
ДЕЛЕГАЦІЯ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВИВЧАЛА ДОСВІД РОБОТИ МАЛОВИЩАН

  11 травня 2017 року в рамках угоди про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах між Маловисківською та Шполянською районними радами відбулося виїзне засідання Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при головах районних рад на території Маловисківського району. Делегацію гостей очолили голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб і голова Шполянської РДА Володимир Потапенко. До її складу увійшли 17 чоловік – керівники органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів Шполянської РДА, керівники закладів соціальної сфери. Темою робочої зустрічі було визначено питання «Діяльність органів місцевого самоврядування в умовах реформування територіальної системи влади, децентралізації влади, об’єднання громад в нових умовах міжбюджетних відносин».

Голова районної ради Світлана Сосновська і голова районної державної адміністрація Павло Сорока традиційно гостинно зустріли та щиро привітали гостей нашого району на маловисківській землі.

Під час засідання, в якому також взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, установ та організацій розташованих на території нашого району, заступником голови районної ради Валерієм Палієм було презентовано Маловисківський район, ознайомлено з роботою районної ради та власних комунальних підприємств.

Що стосується функціонування соціальної сери в умовах реформування в нових умовах міжбюджетних відносин, делегація Шполянського району мала можливість практично ознайомитись з роботою закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення перебуваючи в Маловисківській центральній районній лікарні, районному Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Перебуваючи на територіях Великовисківської, Оникіївської, Лозуватської сільських рад, гості нашого району мали можливість ознайомитись з діяльністю органів місцевого самоврядування в умовах реформування територіальної системи влади, роботою місцевих закладів охорони здоров’я, освіти, культури.

Також делегація Шполянського району ознайомилася з роботою ДП «Оникіївське лісове господарство» та оглянули дендрарій, який був створений колишнім директором підприємства В.Єрмолаєвим.

За підсумками засідання, керівництвом Маловисківської та Шполянської районних рад висловлено сподівання щодо подальшої співпраці двох районів в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах буде продовжуватись, а позитивний досвід роботи, який безперечно був підкреслений в ході сьогоднішнього і попереднього засідань, буде обов’язково використаний в роботі з метою покращення соціально-економічного розвитку районів.

Як зазначила Світлана Сосновська «Ми повинні не соромитись вчитись один в одного, удосконалюючи та покращуючи нашу роботу». Як відомо, нещодавно делегація освітян нашого району, перебуваючи на шполянчині, вивчала позитивний досвід свої колег. «Ця робота буде продовжуватись і по інших галузях, зокрема охороні здоров’я, культурі, соціальному захисту» зазначила голова районної ради С.Сосновська.

                               
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020