Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


 

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Історія твориться сьогодні
14:15
Історія твориться сьогодні

Велич кожного краю — в людях, які тут живуть. Земля маловисківська не обділена талантами. Цей край степовий рясніє іменами державних діячів, людей науки, творців мелодійних пісень і чудових художніх полотен. На багатому інтелектуальному ґрунті виросли поети і прозаїки, публіцисти і критики, вчені і відомі художники, музиканти і артисти, прославлені будівельники і хлібороби, інженери і винахідники… 

Зустріч, яка пройшла в бібліотеці  була присвячена людям, які своєю працею, своїми надбаннями творять майбутнє нашої країни. 

В заході прийняли участь голова районної ради  Сосновська С. М., заступник голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.,головний лікар Маловисківської районної лікарні, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, депутат обласної ради К. Л. Чурпій, вчитель-пенсіонер, громадський діяч, автор багатьох робіт з історії краю  Сологуб Г.С.,  депутати районного парламенту дітей, працівники РДА , будинку культури, бібліотеки.

У вступному слові Л.С. Синчук відмітила, що існує думка, що історія – щось далеке від нас, таке, що давно минуло. Ні, історію творимо ми – повсюди і щогодинно. День, прожитий кожним із нас сьогодні, завтра стане історією – історією сучасності. І з того, яким був цей день, чим він був насичений, про нас судитимуть наші нащадки. 

К.Л. Чурпій розповів про роботу Маловисківської лікарні та про свою роботу, як депутата обласної ради.

Продовжила розповідь про  людей нашого міста, які багато працюють для розквіту нашої країни Галина Сергіївна Сологуб.

Голова районного парламенту Сніцар Катерина розповіла про роботу районного парламенту дітей, про проведення  заходів національно-патріотичного виховання.

Світлана Миколаївна Сосновська привітала молодих парламентарів з перемогою в обласному конкурсі і  відмітила, що в нашому місті росте гідна зміна молодих патріотів своєї землі і що справжньою запорукою є те, що дорослі і діти – це єдине ціле, одна команда, сповнена нових мрій і творчих звершень.

   

  
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020