Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


 

Головна » 2015 » Грудень » 15 » На семінар нараді з керівними омс
16:35
На семінар нараді з керівними омс

   15 грудня 2015 року, під головуванням  голови районної ради Світлани Сосновської, відбувся семінар-нарада з міським, селищним та сільськими головами, секретарями, працівниками апарату районної ради, райдержадміністрації, особами зарахованими до кадрового резерву районної ради та райдержадміністрації. Порядок денний наради був складений з врахуванням пропозицій голів місцевих рад та секратарів і стосувався актуальних питань діяльності посадових осіб місцевого самоврядування. Так, про права і обов’язки депутатів місцевих рад, селищного та сільських голів відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» проінформував завідувач сектору районної ради Вади Чуйко, про запобігання корупції в органах місцевого самоврядування надано методичні рекомендації начальником відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Анна Левчук. Про організацію ведення діловодства в органах місцевого самоврядування та про порядок оформлення протоколів та рішень виконавчих комітетів місцевих рад проінформували Василь Євко та Сергій Рудий відповідно. Про повноваження та діяльність при виконавчих комітетах місцевих рад адміністративної комісії, опікунської ради та комісії з питань захисту прав дітей йшлося у виступі начальника  служби у справах дітей Павла Захватихати.

Не зважаючи на запрошення і актуальність даних питань , не всі запрошені взяли участь в нараді. Без встановлених причин, не брали участь в нараді Маловисківський міський голова  ОТГ Ю.Гульдас, Смолінський селищний голова М.Мазура, Мар'янівський, Якимівський та Березівський сільські голови. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019