Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


 

Головна » 2014 » Травень » 29 » На сесії районної ради
15:57
На сесії районної ради

   29 травня поточного року під головуванням голови районної ради Світлани Сосноської відбулася пленарне засідання чергової двадцять п’ятої  сесії районної ради. У традиційній двадцятихвилинці С.Сосновська повідомила про призначення Тучкова Романа Віталійовича головою Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області. Депутати одноголосно підтримали звернення до Кіровоградської обласної ради, облдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади стосовно необхідності перереєстрації Смолінської та Новокостянтинівської шахт ДП «Схід ГЗК» на території Маловисківського району.

   Було зазначено, що ці шахти входять до складу ДП «Схід ГЗК», що розташоване і зареєстроване в Дніпропетровській області, яка і здійснює управління фінансовими потоками. В той же час,   структурні підрозділи підприємств, безпосереднє добування корисних копалин та складування відходів проводиться в Маловисківському районі.

    Крім того, до відома присутніх було доведено інформацію про виконання критичних зауважень, висловлених депутатами районної ради на 24 сесії районної ради, зокрема, щодо відновлення автобусного сполучення на  маршруті м.Мала Виска – с.Злинка, виконання умов договору перевізником пасажирських перевезень на маршруті с. Якимівка – м. Мала Виска, про роботу робочої групи  щодо проблем автобусного сполучення  між населеними пунктами району. С.Сосновська повідомила присутніх про надану відповідь обласної ради та облдержадміністрації щодо затримки управлінням Державної казначейської служби України у Маловисківському районі оплати платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів районного бюджету за незахищеними видатками. організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади на території району.

   Заступник голови районної ради Л.Жовтило прозвітував  про використання коштів, наданих депутатами районної ради для підготовки та відзначення 50-річчя з дня утворення Маловисківської народної хорової аматорської капели.

                   

   Під час розгляду питань порядку денного затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року та внесено зміни до районного бюджету на 2014 рік.  Було заслухано та обговорено звіт  редактора районної газети «Маловисківські вісті»  про свою діяльність за 2013 рік та затверджено  базову мережу відділу культури і туризму.

   На пленарному засіданні було погоджено :

- розмір місячної плати батьків за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах;

- термін перебування Туза І.В.  на посаді директора Маловисківського районного будинку культури;

- продовження терміну перебування Щербаня А.В. на посаді директора Маловисківської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

   Також було затверджено список присяжних Маловисківського районного суду та зміни до Регламенту роботи Маловисківської районної ради та постійних комісій. Призупинено дію рішень районної ради щодо  реорганізації навчальних закладів. Затверджено технічні документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

   В роботі сесії взяв участь голова Маловисківської районної державної адміністрації Р.Тучков. За результатами розгляду прийняті відповідні рішення. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020