Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


 

Головна » 2015 » Жовтень » 9 » На сесії районної ради
13:26
На сесії районної ради

    9 жовтня поточного року, під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської відбулася перше пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради. Депутати підтримали рішення Президії районної ради щодо проведення першого та другого пленарних засідань  у зв’язку з необхідністю внесення важливих  уточнень і змін до районного бюджету на 2015 рік  у третій декаді поточного, або на початку наступного місяця. В традиційній двадцятихвилинці, депутат районної ради М.Логвін звернув увагу керівництва району на необхідності вжиття заходів щодо законодавчого врегулювання питання оплати за довідки, які видаються місцевими радами за місцем проживання громадян. Крім цього М.Логвін звернув  увагу на аварійний стан  гуртожитку СПТУ 16 та необхідність пошуку  джерел залучення коштів для ремонту, зокрема раціонального використання земельної ділянки площе 100 га. Прийнято рішення направити відповідні звернення для їх врегулювання.

    Під час розгляду питань порядку , депутати заслухали інформацію про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2015 рік за І півріччя 2015 року та  підтримано внесення змін та доповнень до районного бюджету на 2015 рік. Прокурор Маловисківського району Андрій Шеремет проінформував про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результатів діяльності прокуратури Маловисківського району за І півріччя 2015 року. Внесені зміни до рішень районної «Про погодження розміру місячної плати батьків за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах», «Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища і міста району» до районних програм «Призовна дільниця 2012-2016»,  «Забезпечення реалізації профілактики злочинності на 2011-2015 роки» і «Розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки». Надано дозвіл на встановлення меморіальних дошок, погоджено призначення Шусь І.С. на посаду директора Маловисківської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів . Затверджено  програму загальнорайонних заходів на 2016-2020 роки та  технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на територіях Маловисківської міської та Розсохуватської сільської рад. Надано службове житло лікарю Маловисківської ЦРЛ та врегулювано деякі питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

   У роботі першого пленарного засідання сесії взяли участь та виступили голова райдержадміністрації Павло Сорока та депутат обласної ради Андрій Флоря. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020