Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


 

Головна » 2015 » Грудень » 4 » На сесії районної ради
13:50
На сесії районної ради

      4 грудня 2015 року, під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської,  відбулася друга сесія Маловисківської районної ради сьомого скликання. На початку   пленарного засідання голова районної ради вручила депутатам посвідчення та зачитала повідомлення про утворення в раді сьомого скликання депутатських фракцій «Солідарність», ВО «Батьківщина», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Опозиційний блок» та «УКРОП». Після чого, депутати одноголосно підтримали звернення до народного депутата України Олександра Горбунова  щодо  передбачення у Законі України «Про Державний бюджет на 2016 рік» збільшення обсягів медичної субвенції для Маловисківського району з урахуванням потреби  на утримання Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №17 МОЗ України» на суму 19787,0 тис.грн.

     В ході розгляду питання порядку денного, обрано постійні комісії районної ради. Так, головою постійної комісії з питань бюджету, власності та інвестиційної діяльності обрано Ганну Карюкову від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", головою постійної комісії з  питань діяльності ради, запобігання та протидії корупції обрано Юрія Федченка від  Радикальної Партії Олега Ляшка, головою постійної комісії з питань земельних відносин  та розвитку промисловості обрано Василя Шваюка від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", головою постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань обрано Олександра Ткаченка від Політичної партії "Наш край".

     Утворено президію Маловисківської районної  ради та Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради. Також затверджено положення про постійні комісії районної ради, про президію Маловисківської районної  ради, Регламент Маловисківської районної ради та  делеговано Маловисківській районній державній адміністрації повноваження відповідно до статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

    Під час оголошеної перерви, перед розглядом питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 6 лютого 2015 року №390  «Про районний бюджет на 2015 рік», постійні комісії провели своє перше  засідання та обрали заступників голів комісій і секретарів. А постійною комісією з питань бюджету, власності та інвестиційної діяльності попередньо розглянуто проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 6 лютого 2015 року №390  «Про районний бюджет на 2015 рік» поданий районною державною адміністрацією. Депутати 25 голосами «за» з 28 присутніх у сесійній залі, прийняли вищезазначене рішення в цілому, підтримавши рішення профільної постійної комісії.                                                                                                           

    Після  сесії аматори районного будинку культури привітали присутніх в залі посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів районної ради з Днем місцевого самоврядування Голова районної ради вручила Грамоти  Маловисківської районної ради кращим представникам нромад. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019