Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


 

Головна » 2016 » Січень » 15 » На сесії районної ради
14:32
На сесії районної ради

    15 січня 2016 року, під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської,  відбулася позачергова четверта сесія Маловисківської районної ради сьомого скликання. На початку пленарного засідання, С.Сосновська зачитала повідомлення про створення в районній раді депутатської фракції «Наш край».  Державний реєстратор  Анатолій Блажко проінформував щодо конфліктної ситуації пов’язаної з реєстрацією договорів оренди земельних паїв громадян Злинської сільської ради. Зі слів А.Блажка, він як посадова особа, при реєстрації вказаних договорів  діяв в межах своїх функціональних обов’язків провівши реєстрацію договорів оренди за доручення начальника установи. Зазначивши, що в наслідок цих дій, власники земельних паїв не втратили своїх майнових прав. Що стосується розгляду питань в судах, то за словами А.Блажка, цей процес явно затягується, про що свідчить призначення судами  повторної експертизи підписів власників земельних паїв. З цими аргументами категорично не погодився Злинський сільський голова Олексадр Недолужко, який звинуватив реєстраційну службу в конфлікті, який виник навколо перереєстрації земельних паїв. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Крило ознайомив присутніх із змінами до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині поіменного голосування депутатів місцевих рад.

     Підтримавши пропозицію депутата районної ради Олексадра Бабенка, депутати розпочали розгляд з питань, пов’язаних з передачею  майна спільної власності територіальних громад району в комунальну власність Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади.                                                                                                       

     Як повідомлялося, рішенням третьої сесії районної ради, яка відбулася 23 грудня поточного року, з спільної власності територіальних громад району в комунальну власність Маловисківської міської ОТГ передано : Маловисківську гімназію, будівлю Маловисківської дитячої школи мистецтв, Маловисківські загальноосвітні школи №3, №4 І-ІІІ ступенів з комплексами будівель, Маловисківський будинок дитячої і юнацької творчості з комплексом будівель, Комплекс будівель незавершеного будівництва спортивного комплексу та Олександрівська і Паліївська  загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів з комплексом   будівель.

      Процес передачі майна і установ набув суспільного резонансу  безпосередньо після того, як  дев’ять працівників   районного будинку дитячої і юнацької творчості без обґрунтування не були працевлаштовані в Маловисківській міській ОТГ.  В процесі виконання вищезазначеного рішення,  виникли і майнові спори. Склалася ситуація коли районна установа не ліквідована, а паралельно, Маловисківською ОТГ створюється нова аналогічна установа, а чіткий механізм, як розподілити майно між установами відсутній.

   Виступаючи перед присутніми, директор районного БДЮТ Світлана Кравченко  зазначила, що  установа є  її ніхто не ліквідував і майно по акту ще ніхто не передавав, то які можуть бути претензії з боку Маловисківської ОТГ відносно майна, яке використовується районною установою. Не розуміють і  викладачі районного БДЮТ чому їх не працевлаштовано Маловисківською ОТГ, і не взято до уваги те, що зайняття проводилися виключно з учнями - жителями міста Мала Виска.

   В обговорені даного питання взяли участь голова Маловисківської міської ОТГ Юрій Гульдас, Оникіївський сільський голова Інна Воєвода, начальник відділу культури та туризму РДА Любов Левченко,  директор районного будинку дитячої і юнацької творчості Світлана Кравченко, депутати районної ради Василь Шваюк, Олексій Руденко, Олександр Бабенко,  Олександр Кашпуровський, викладач районного будинку дитячої і юнацької творчості Олег Безгущенко, громадський діяч Павло Бровченко. Переважна більшість виступів стосувалася необхідності дотримання вимог чинного законодавства при передачі майна і  працевлаштування всіх без винятку працівників закладів переданих до Маловисківської ОТГ.

    Після тривалого обговорення, міський голова Ю.Гульдас пообіцяв працевлаштувати всіх викладачів районного будинку дитячої і юнацької творчості, які обслуговують жителів міської об’єднаної територіальної громади, крім працівників що перебувають в декретній відпустці.

   Також Ю.Гульдас, у своєму виступі висловив невдоволення щодо не включення до порядку денного сесії питання щодо передачі до ОТГ районної бібліотеки ім. Лесі Українки.  Головою районної ради С.Сосновською було надано інформацію в якій зазначено, що   згідно вимог чинного законодавства, для ліквідації районної бібліотеки необхідне погодження Міністерства культури України. Спільний лист Маловисківської районної ради та райдержадміністрації на адресу Міністерства культури вже направлено. В разі його отримання, районна рада повернеться  до розгляду даного питання.

    Головою районної ради С.Сосновською була внесена пропозиція щодо надання в оренду Маловисківській міській ОТГ приміщень до законодавчого врегулювання цих непростих питань. Ця пропозиція була підтримана значною частиною депутатів, Смолінським селищним головою Миколою Мазурою, але цього виявилося недостатньо-за проголосувало 16 депутатів. А проголосовані були  проекти рішення внесені постійною комісією районної ради з питань бюджету, власності та інвестиційної діяльності з урахуванням пропозиції директора районного БДЮТ щодо майна яке залишиться в районній установі.

      Проголосувавши рішення  «Про  внесення змін до рішення районної  ради від 23 грудня 2015 року №47 «Про передачу майна» і  «Про  передачу майна», депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік відповідно до яких, затверджено субвенції районному бюджету наданих місцевими радами на підвіз учнів, харчування учнів, трудовий архів, ремонт приміщень закладів освіти та  субвенцію районному бюджету з Державного бюджету  на медицину, освіту та на соціальний захист населення. Також затверджено Положення про Громадську раду при голові Маловисківської районної ради.

    В пленарному засіданні взяли участь депутати Кіровоградської обласної ради П.Сорока, К.Цурпій, О.Фролов, А.Флоря.

   За підсумками розгляду прийняті відповідні рішення.

            
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019