Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
zz99zz Кто on-line?

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
12:39
НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

  20 жовтня 2017 року, під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської відбулося пленарне засідання чергової тринадцятої сесії районної ради. У традиційній двадцятихвилинці, голова районної ради С.Сосновська та голова РДА П.Сорока поздоровили переможців та призерів обласної спартакіади серед голів об'єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських, селищних та районних рад, що відбулася у минулому місяці, на території Оникіївської сільської ради. Вручено Дипломи Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України, Маловисківському район за зайняте перше місце в обласних змаганнях з волейболу, Сергію Майдебурі - Хмелівському сільському голові, за зайняте перше місце в обласних змаганнях з волейболу, Володимиру Волошиновському – депутата районної ради, за зайняте друге місце в обласних змаганнях з більярду.

  За високі спортивні досягнення, популяризацію здорового способу життя, Грамотою Маловисківської районної ради та районної державної адміністрації, нагороджено Воєводу О.П., Волошиновського В.М., Жовтила Л.Б., Малюгу В.М., Новура М.В., Савенка В.А., Склифуса С.М., Ткаченко Н.П., Шевченко О.І., Яриша О.М.

  Почесною грамотою Маловисківської районної ради і районної державної адміністрації нагороджено колектив Оникіївської сільської ради. Грамотою Маловисківської районної ради і районної державної адміністрації нагороджено колективи Великовисківської Злинської Копанської Лозуватської Миролюбівської сільської ради та колектив Смолінської селищної ради. Подяку Маловисківської районної державної адміністрації оголошено Івану Катані, Сергію Майдебурі, Максиму Макряку , Олександру Тоцькому, Світлані Туніченко.

  На вимогу депутата районної ради Віктора Юрченка, заслухано інформацію про перспективи діяльності ЦОС №10 Кіровоградської дирекції Укрдержпідприємства поштового зв’язку «Укрпошта». Прийнято рішення звернутися до обласного керівництва даної установи щодо покращення роботи поштових відділень на території населених пунктів району.

  Заслухано заяву Зінаїди Шапошнікової щодо захоплення земель на території Хмелівської сільської ради. За словами Сергія Когатька – керівника Знамянської місцевої прокуратури, дане питання буде детально вивчене.

  Після чого, депутати заслухали інформацію про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району за І півріччя 2017 року та районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесли до нього уточнення. Заслухано інформацію керівника Сергія Когатька про результати діяльності Знам'янської місцевої прокуратури на території Маловисківського району за І півріччя 2017 року. Крім цього внесено зміни до районних програм «Підтримки органів виконавчої влади на 2017 рік», «Захисник 2017 – 2021».

  Затверджено районні програми «Оздоровлення і відпочинку дітей Маловисківського району на 2018 – 2022 роки», «Мобілізації зусиль управління Державної казначейської служби України у Маловисківському районі Кіровоградської області по покращенню обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, забезпеченню захисту інформаційно-телекомунікаційної системи Казначейства від комп'ютерних вірусів, забезпеченню використання необхідного сучасного ліцензійного програмного забезпечення, впровадженню дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство» на 2017 -2018 роки», «Надання безоплатної правової допомоги населенню Маловисківського району на 2018-2020 роки», «Розвитку земельних відносин в Маловисківському районі на 2017-2020 роки», «Розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року».

  Крім цього, погоджено надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, затверджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Оникієве Оникіївської сільської ради. Створено інклюзивно – ресурсний центр Маловисківської районної ради Кіровоградської області, надано дозвіл на укладання договорів оренди та делеговано Світлану Сосновську, Лілію Синчук та Костянтина Чурпія до госпітальної ради.

  В роботі сесії, взяли участь депутати Кіровоградської обласної ради Павло Сорока, Костянтин Чурпій. За результатами розгляду питань, прийняті відповідні рішення.

       
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018