Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


 

Головна » 2014 » Грудень » 24 » Практика роботи органів місцевого самоврядування розроблена районною радою серед кращих у 2014 році
14:45
Практика роботи органів місцевого самоврядування розроблена районною радою серед кращих у 2014 році

   По запровадженню проектного підходу до розвитку територіальних громад району, Маловисківська районна рада  має багаторічний досвід, конкретні результати та напрацьовану методологічну основу, що дозволяє не тільки реалізовувати ідеї на практиці, ай ділитись та поширювати досвід роботи на громади інших регіонів України.

  Для поширення кращих практик роботи органів місцевого самоврядування України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України у співпраці з Департаментом демократичних Інститутів та врядування Генерального секретаріату Ради Європи, запроваджено щорічний конкурс кращих практик місцевого самоврядування. Згідно наказу №198 від 16.07.2014 року Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в тематиці цьогорічного конкурсу було виділено три номінації:  Енергозбереження та енергоефективність; Влада та бізнес: сприяння, партнерство; Влада та громада: інформування, діалог, участь.

   На цьогорічний конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2014", у номінацію влада та громада: інформування, діалог, партнерство, районною радою було подано практику "Створення центрів місцевої активності для розвитку громади на базі будинків культури та бібліотек". Дана практика передбачає впровадження основ соціокультурного менеджменту у роботу сільських будинків культури та бібліотек з використанням сучасних Інтернет технологій, європейського досвіду, законодавства України, що повинно сприяти відкритості влади та посиленню активності жителів громади.

   Дана практика впроваджувалась протягом двох років у трьох громадах району. Оникіївська територіальна громада, сільський голова Інна Воєвода, реалізовували проект «Перші кроки до успіху» (створення громадської світлиці на базі сільського будинку культури) за рахунок міні-гранту Міжнародного Фонду «Відродження» та коштів громади, Новогригорівська територіальна громада, сільський голова Тамара Братерська, за рахунок коштів сільського бюджету та коштів ГО «Відродження Новогригорівки», реалізовували проект по створенню центру місцевої активності при сільському будинку культури та сільській бібліотеці. Головні акценти були направлені на роботу Маловисківської районної бібліотеки ім. Лесі Українки, директор Тетяна Малашенко, як інформаційно-консультативного центру активності громади.

   За результатами роботи професійної, міжнародної конкурсної комісії практика Маловисківської районної ради "Створення центрів місцевої активності для розвитку громади на базі будинків культури та бібліотек" отримала Диплом ІІ ступеня (ІІ місце) в категорії практик «Влада та громада: інформування, діалог, партнерство. Диплом ІІ ступеню було вручено у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України, заступником Міністра регіонального розвитку, В»ячеславом Негодою, а отримав Диплом, керівник практики, заступник голови районної ради, координатор районного ресурсного центру розвитку громад Леонід Жовтило. З матеріалами практики можна ознайомитись на веб-сайті районної ради. Голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська висловлює щиру подяку всім учасникам проекту, бажаємо творчої наснаги та нових цікавих проектів в питаннях розвитку громад. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020