Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


 

Головна » 2020 » Січень » 9 » Увага! Оголошено конкурс
09:43
Увага! Оголошено конкурс

  Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням Маловисківської районної ради від 21 травня 2019 року № 356 « Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної освіти», відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державна адміністрація оголошує конкурс на посаду директора Хмелівського навчально-виховного об'єднання Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

Умови проведення конкурсу:

Найменування і місце розташування закладу

Хмелівське навчально-виховне об'єднання Маловисківської районної ради Кіровоградської області, вул. Соборна, 26, с. Хмельове Маловисківського району Кіровоградської області, 26225 (далі – Заклад).

Умови оплати праці

1) заробітна плата за рахунок освітньої субвенції з Державного бюджету відповідно до посадового окладу керівника в розмірі, що встановлений штатним розписом Закладу та погоджений органом управління;

2) додатково нараховуються обов’язкові доплати та надбавки в розмірах, визначених чинним законодавством України;

3) можуть нараховуватись премії, стимулюючі виплати та матеріальна допомога в розмірах, визначених чинним законодавством України.

Кваліфікаційні вимоги

Посаду керівника закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, місце та строк їх подання

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копія документа про вищу освіту не нижче ступення магістра (спеціаліста);

5) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідка про відсутність судимості;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто (або уповноваженою особою за довіреністю).

Документи приймаються за адресою: м. Мала Виска, вул. Центральна, 49/2 з 8.00 год. до 16.30 год. з 09 січня 2020 року по 07лютого 2020 року.

Місце, дата початку проведення конкурсу, його складові та тривалість

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 11 лютого 2020 року о 10:00 год. за адресою: м. Мала Виска, вул .Центральна, 49/2.

Дату наступного засідання визначає конкурсна комісія.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки на знання Конституції України, законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації;

співбесіди з комісією.

Співбесіда та перевірка на знання законодавства з кожним учасником ведеться особисто.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу, приймає документи на конкурс

Шакалова Наталія Іванівна,

тел. (05258) 5 20 79,

rmk-mv@ukr.net

ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ

НА ПЕРЕВІРКУ ЗНАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

У СФЕРІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Відповідно до Конституції України, хто має право на освіту в Україні?

Відповідно до Конституції України, яка освіта в Україні є обов'язковою?

Відповідно до статті 32 Закону України «Про освіту», стандарт освіти визначає:

Відповідно до Закону України «Про освіту» стандарти освіти розробляються у відповідності до:

Згідно із Законом України «Про освіту» стандарти освіти оприлюднюються на веб-сайтах не пізніше:

Згідно із Законом України «Про освіту», основою для розроблення освітньої програми є:

Відповідно до Закону України «Про освіту», освітня програма містить такі структурні компоненти:

Відповідно до Закону України «Про освіту» заклади освіти можуть використовувати:

Відповідно до Закону України «Про освіту» освітні програми розробляються:

Відповідно до Закону України «Про освіту» для осіб з особливими освітніми потребами освітні програми можуть мати:

Яка з компетентностей не належить до ключових компетентностей, згідно з Державним стандартом початкової освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87?

Чи передбачено можливість інтеграції різних освітніх галузей у Державному стандарті початкової освіти?

Чи є інваріантний складник Базового навчального плану обов’язковим для всіх закладів загальної середньої освіти?

У якій формі проводиться Державна підсумкова атестація здобувачів освіти згідно з Державним стандартом початкової освіти?

Відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 998, центральне місце в системі освіти належить:

Згідно з Концепцією реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 998, виховний процес має орієнтуватися на гідність, чесність, справедливість, турботу, повагу до життя, повагу особистості до себе та інших людей, які відносяться до:

У скільки етапів відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 998 планується проведення реформування загальної середньої освіти в Україні. Назвіть ці етапи.

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» базова середня освіта здобувається у:

Скільки рівнів відповідно до Закону України «Про освіту» має повна загальна середня освіта, назвіть їх.

Ким затверджується статут закладу загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»?

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», хто зобов’язаний забезпечити здобувачам освіти можливість продовжити навчання на відповідному рівні освіти під час ліквідації закладу освіти?:

Для чого потрібно відповідно до Закону України «Про освіту» забезпечувати на веб-сайтах закладів освіти (у разі їх відсутності - на веб-сайтах засновників) відкритий доступ до інформації та документів закладу освіти?

Відповідно до Закону України «Про освіту» інформація та документи, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через:

Заклад освіти як суб’єкт господарювання не може діяти в одному з таких статусів:

За ініціативою кого створюються органи громадського самоврядування закладу освіти відповідно до Закону України «Про освіту»?

Відповідно до Закону України «Про освіту» органами громадського самоврядування у сфері освіти є

Безпосередньо в закладі освіти громадський нагляд (контроль) може проводитися з дозволу:

Які види відповідальності передбачені за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»? 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020