Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


 

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Виїзне засідання координаційної ради
15:55
Виїзне засідання координаційної ради

  17-20 жовтня 2016 року відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківськї районної ради на території Богородчанського району Івано-Франківської області.  Даний формат діяльності дорадчо-консультативного  органу районної ради мав місце на протязі минулого скликання і небезпідставно був підтриманий керівниками органів місцевого самоврядування при плануванні роботи на 2016 рік. Як і попереднє виїзне засідання на території Шполянського району, це також відбулося за ініціативи голови районної ради Світлани Сосновської.   Метою поїздки було вивчення позитивного досвіду роботи з питань утримання об’єктів соціальної сфери, соціально економічного розвитку територій в умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.   До складу делегації району увійшли голова районної ради Світлана Сосновська, голова Маловисківської РДА Павло Сорока, заступник голови районної ради Валерій Палій, головний лікар Маловисківської ЦРЛ Костянтин Чурпій, голова постійної комісії районної ради з  питань земельних відносин  та розвитку промисловості Василь Шваюк, Смолінський селищний голова Микола Мазура, Березівський сільський голова Володимир Бойко, Злинський сільський голова Олександр Недолужко, Лозуватський сільський голова Олександр Головач, Мануйлівський сільський голова Михайло Баранік, Новогригорівський сільський голова Тамара Братерська,  Нововознесенський сільський голова Любов Карпова, Кіровський сільський голова Світлана Туніченко, Плетеноташлицький сільський голова Володимир Мартинов, Розсохуватський сільський голова Віктор Савенко, Якимівський сільський голова Віктор Федченко,  секретар Ленінської сільської ради Тетяна Сливенко, директор територіального центру з надання соціальних послуг Оксана Жорнова.

  Під час спільного засідання Координаційних рад, колеги з обох районів  поділилися досвідом залучення коштів у розвиток через реалізацію проектів, обласних конкурсів та програм розвитку місцевого самоврядування, створення об’єднаних територіальних громад, ефективної діяльності об’єктів соціально-культурної сфери, благоустрою населених пунктів в умовах реформування, розвитку культури, туризму та патріотичного виховання підростаючого покоління.

  Підписано Угоду про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах між Богородчанською районною радою та Маловисківською районною радою. Відповідно до даної угоди обидві сторони зобов’язалися налагоджувати співробітництво та обмін досвідом в галузі освіти, культури, спорту, туризму, молодіжних обмінів, економічного співробітництва, розвитку бізнесу та захисту навколишнього середовища тощо.

  Протягом робочої поїздки, делегація Маловисківського району відвідала визначні та пам’ятні місця Богородчанського району . Зокрема, побували в Музеї етнографії та побуту села Саджава, Президентської резиденції «Синьогора» с. Гута, церкву Святого Архистратига Михаїла с. Саджава, Манявський скит, Манявський водоспад та багато іншого.

  Крім цього,  ознайомилися з роботою і співпрацею з місцевою громадою  основним промисловим підприємством  і найбільшим платником податків до бюджету Богоридчанського району, Богородчанським лінійно - виробничим управлінням магістральних газопроводів. Дане підприємство обслуговує одну з найбільших газових магістралей, що здійснює транзит природного газу до країн Європи.

   Цікавим прикладом розвитку альтернативної енергетики стала сонячна електростанція «Старобогородчанська – 1», яка працює з 2013 року.  

  Активність місцевої громади і небайдужість влади сприяло  відкриттю кабінету відновного лікування (тренажерний зал, кабінет водолікування, палата денного стаціонару) в Дзвиняцькій амбулаторії загальної практики та сімейної медицини. Це стало можливим  завдяки перемозі та реалізації в рамках проекту розвитку місцевих громад «Відновне лікування хворих, реабілітація – крок до успіху, до повноцінного життя» Івано-Франківської обласної ради. В наслідок чого, створено  умови для проведення відновного лікування, реабілітації для цілої категорії хворих, а це діти з порушенням опорно-рухового апарату (сколіози, порушення осанки), діти з ДЦП, хворі після травм опорно-рухового апарату, реабілітація хворих з пораженням периферичної нервової системи, реабілітація післяінсультних хворих. Загальна вартість проекту - 180 тис. грн. За кошти небайдужих жителів громади, придбано медичний автомобіль для транспортування хворих.

  Корисним було ознайомлення з роботою Гутівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів, де навчаються 160 учнів. Заклад було утворене минулого року на базі  загальноосвітньої школи, яка свого часу була збудована завдяки сприянню  Президента Україна  Кучми Л.Д. Як відомо, робота в цьому напрямку ведеться і  на території нашого району.

  На підсумковій зустрічі, голова районної ради Світлана Сосновська  наголосила на важливості подібних візитів, подякувала за теплий прийом та запросила делегацію Богородчанського району в найближчий час відвідати Маловисківський район. 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020