Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


 

Головна » 2016 » Вересень » 12 » Виїзне засідання координаційної ради на території Шполянського району
09:57
Виїзне засідання координаційної ради на території Шполянського району

  6 вересня 2016 року відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківськї районної ради. Делегація у складі голови районної ради Світлани Сосновської, заступника голови районної ради Валерія Палія, заступника голови РДА Лілії Синчук, Смолінського селищного голови Миколи Мазури, Злинського сільського голови Олександра Недолужка, Великовисківського сільського голови Сергія Булацела, Лозуватського сільського голови Олександра Головача, Мануйлівського сільського голови Михайла Бараніка, Нововознесенського сільського голови Любові Карпової, Кіровського сільського голови Світлани Туніченко, Плетеноташлицького сільського голови Володимира Мартинова, Розсохуватського сільського голови Віктора Савенка, Якимівського сільського голови Віктора Федченка,    начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА  Світлани Кравченко, директора територіального центру з надання соціальних послуг Оксани Жорнової з робочим візитом відвівали Шполянський район. Метою поїздки було вивчення позитивного досвіду роботи колег з питань утримання об’єктів соціальної сфери, соціально економічного розвитку територій в умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.  

  Організаторами  виїзного засідання стали голова районної ради  Світлана Сосновська, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко і голова Шполянської районної ради Одександр Кузуб. В ході робочої поїздки, маловищани мали можливість  відвідали п’ять населених пунктів Шполянського району і місто Шпола.

  Зустріч почалась у селі Лип’янка. Там голова Шполянської РДА Володимир Потепенко познайомив гостей із складом делегації Шполянщини і коротко розповів про свій район, перспективи його соціально-економічного розвитку в умовах реформування системи влади.

  У Лип’янці маловищани відвідали сільську раду, Будинок культури, амбулаторію і дитячий садок. Учасниками наради відмічено, що розвиток інфраструктури в селі відбувається в першу чергу завдяки  тісній співпраці органів влади  з  орендарями тамтешніх земель.

  Прикладом раціонального використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів є досвід роботи  Водянської сільської ради. На території села вже п’ятий рік працює комплекс по виробництву біопалива. Місцеві жителі намагаються поступово встановлювати котли з альтернативного виду палива, щоб використовувати місцеву продукцію. Зазначені котли встановленні і вже використовуються для обігріву адміністративного приміщення сільської ради та  в НВК ЗШ І-ІІІ ступенів.

  Після чого, учасники засідання  оглянули  стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування з надання соціальних послуг у Шполянському районі, що знаходиться в селі Лебедин. У Лебедині гості подивились на нещодавно збудований стадіоні і тенісний корт.

  Особливо позитивні враження залишились після оглянутих двох шкіл Шполянького району: Сигнаївської і Лозуватського НВК ЗШ І-ІІІ ступенів. Маловищан зацікавив досвід роботи колег з запровадження новітніх технологій в освіті та  естетичному оформленню шкільних класів.

  Серед іншого, делегати відвідали Шполянську районну центральну лікарню. Побували у середмісті Шполи, І насамкінець, підписали угоду про співпрацю між Шполянською районною радою Черкаської області і Маловисківськоюрайонною радою Кіровоградської області.

  Підсумовуючи зустріч, голова районної ради Світлана Сосновська зазначила: - «Приємно, що на Шполянщині влада, бізнес і громада знаходять спільну мову. Результати цієї плідної співпраці важко не помітити. Це і відремонтовані заклади освіти, культури, що утримуються в гарному стані, це і спортивні майданчики, стан доріг і інше. Спільна робота органів влади Шполянського району всіх рівнів, зокрема райдержадміністрації і районної ради по залученню інвестиційних коштів і тісна співпраця з сільськими радами у питанні виділення коштів на утримання доріг районного значення, об’єктів соціальної сфери (в поточному році надано субвенцію районному бюджету в сумі 7,5 млн.грн.)  є позитивним досвідом, який безперечно заслуговує на увагу», підкреслила С.Сосновська.

  Від себе особисто та від імені всієї делегації голова районної ради С.Сосновська подякувала керівництву Шполянського району за гостинність та запросила колег Шполянського району  відвідати з робочим візитом Маловисківський район.

                    
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2020