Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 


 

Головна » Статті » Мої статті

про скликання сесії

З В Е Р Н Е Н Н Я

до голови Кіровоградської обласної Чорноіваненка О.А.

та Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Петіка О.В.

На виконання рішення районної ради від 28 березня 2014 року №321 «Про звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району за 2013 рік», за дорученням міського, селищного та сільських голів повідомляю Вас про наступне.

В умовах необхідності забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку територіальних громад району, особливе занепокоєння органів місцевого самоврядування Маловисківського району викликає робота управління Держказначейства у Маловисківському районі, яке останнім часом функціонує неефективно, оскільки не виконує своїх повноважень щодо касового забезпечення виконання місцевих бюджетів.

Проблеми з даного питання  неодноразово розглядалися на засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради та постійних комісіях районної ради. Але, на жаль, вони не вирішуються.

Управління Державної казначейської служби України у Маловисківському районі мало б  на паритетних умовах взаємодіяти з місцевими бюджетами. На нашу думку, рух бюджетних коштів у розвиток територіальних громад призвів би до збільшення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Більше року не фінансуються в повному обсязі навіть захищені статті видатків місцевих бюджетів. Проплата виконаних робіт та придбаних матеріалів не здійснюється, чим порушуються умови договорів і домовленостей, що викликає невдоволення серед керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Враховуючи вищезазначене, прошу Вас сприяти у  задіянні необхідних гарантованих механізмів щодо виконання управлінням Держказначейства у Маловисківському районі своїх завдань.

За дорученням депутатів Маловисківської районної ради

                                        Голова районної ради                              Світлана Сосновська


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019