Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 


 

Головна » Статті » Мої статті

план координаційна рада

План

роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові

Маловисківської районної ради на 2016 рік

І квартал

1. Про застосування основних положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та хід реформування місцевого самоврядування і децентралізації влади у Маловисківському районі.

Готує : виконавчий апарат районної ради та апарат районної державної дміністрації

2. Про співпрацю органів  місцевого самоврядування та органів  державної виконавчої влади у питаннях реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування у Маловисківському районі на 2016-2020 роки.

Готує : виконавчий апарат районної ради та апарат райдержадміністрації

3. Про стан поводження  з твердими побутовими відходами на території району та шляхи його  поліпшення.

Готує : виконавчий апарат районної ради та апарат райдержадміністрації

 

ІІ квартал

1. Про організацію та забезпечення централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб та інших архівних документів , що не належать до Національного архівного фонду

Готує : виконавчий апарат районної ради та апарат райдержадміністрації

2.  Про стан та ефективність використання майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Маловисківського району.

Готує : виконавчий апарат районної ради

 

ІІІ квартал

1. Про стан підготовки соціальної сфери населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період

Готує: виконавчий апарат районної ради, відділ архітектури, містобудування райдержадміністрації, керівники бюджетних установ.

 

IV квартал

1. Про основні напрямки бюджетної політики Маловисківського району на 2017 рік.

Готує:  фінансове управління райдержадміністрації.

 


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019