Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line? 

Головна » Статті » Мої статті

Про скликання сесії

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

   ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 травня 2018 року                                                                               № 49 - р

М. Мала Виска

Про скликання сімнадцятої сесії Маловисківської

районної ради сьомого скликання

 

    На підставі пунктів 4 і 5 статті 46 та пункту 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати сімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 18 травня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні Маловисківської районної ради.

На розгляд ради внести наступні питання:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2018 рік.

3. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Маловисківської районної ради.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 квітня 2007 року № 101 Про районну програму «Питна вода на 2007 – 2020 роки».

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Злинської сільської ради Маловисківського району.

6. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Плетеноташлицької сільської ради Маловисківського району.

7. Про зміну типу та найменування Маловисківської загальноосвітньої школи інтернат І-ІІІ ступенів.

8. Про припинення діяльності Копанської загальної середньої школи І-ІІ ступенів у зв’язку з реорганізацією.

9. Про надання дозволу на укладення договору оренди.

10. Інші питання.

Голова районної ради                                                                                          С.Сосновська


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018