Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line? 

Головна » Статті » Мої статті

Про скликання сесії

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

   ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  12  березня  2018 року                                                                                               № 28 - р

М. Мала Виска

    Про скликання шістнадцятої сесії  Маловисківської                                                                                                районної ради сьомого скликання                                                                                                                                                                                                               

    На підставі пунктів 4 і 5 статті 46 та пункту 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати шістнадцяту  сесію районної ради сьомого скликання 30 березня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні Маловисківської районної ради.

На розгляд ради внести наступні питання:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району за 2017 рік.

2. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 №220 «Про районний бюджет на 2018 рік».

4. Про результати діяльності Знам'янської місцевої прокуратури на території Маловисківського району у 2017 році.

5. Про затвердження базової мережі закладів культури Маловисківського району.

6. Про затвердження переліку платних послуг районних закладів культури та тарифів на них.

7. Про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018-2021 роки.

8. Про затвердження районної програми розвитку агропромислового комплексу Маловисківського району Кіровоградської області на період 2018 - 2023 років.

9. Про затвердження районної цільової програми територіальної оборони Маловисківського району на 2018-2019 роки.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №230 «Про затвердження районної комплексної цільової програми для пільгових категорій населення ра-йону на 2018 рік».

11. Про реорганізацію (перетворення) комунального закладу «Маловисківський Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство.

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 4 грудня 2015 року №15 «Про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Маловисківської районної ради».

13. Про передачу майна.

14. Про дозвіл на оренду комплексу будівель райвійськкомату.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 березня 2007 року №77.

16. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Маловисківського району.

17. Інші питання.

 

                 Голова районної ради                                             С.Сосновська


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018