Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?


 


 

Головна » Статті » Мої статті

про аукціон

Інформація

Маловисківської районної ради  про продаж  на аукціоні комунального майна

1.Назва об’єкта: комплекс будівель колишньої Новогригорівської загальньоосвітньої школи  1-2 ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

2.Місцезнаходження об’єкта: 26225, вул.Шевченко,11 с.Новогригорівка, Маловисківського району, Кіровоградської області.

3.Відомості про будівлю: Комплекс будівель колишньої Новогригорівської загальньоосвітньої школи  1-2 ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області, розташований по вулиці Шевченко,11  села Новогригорівка, Маловисківського району, Кіровоградської області.

Приміщення не використовується, не законсервоване. Відстань до центральної частини населеного пункту (с.Новогригорівка) становить -2 км.; до районного центру Мала Виска-40 км; до обласного центру м.Кіровоград-75 км. Комплекс будівель складається з 4 об’єктів (цегляних), а саме: нежитлова будівля; котельня; майстерня та убиральня. Частина приміщень не може використовуватись без проведення капітального ремонту та реконструкції. Рік побудови не визначений. Загальна площа комплексу будівель становить - 958, 4 метрів квадратних. До об’єктів підведені інженерні комунікації: електромережа. Найбільш ефективним використанням комплексу будівель, є використання його в якості складського приміщення, тобто збереження поточного використання.

Об’єкт є привабливим для інвестора достатньо обізнаного з фінансовими ризиками.

4.Спосіб приватизації - аукціон. Початкова ціна продажу – 106 128 (сто шість тисяч сто двадцять вісім) гривень без ПДВ.

5.Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти.

   Плата за реєстрацію заяв в сумі-17 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової вартості продажу об’єкта становить – 10 612,80 грн.

Плата за реєстрацію заяви та застави вноситься на розрахунковий рахунок Маловисківської районної ради №35422201024960 ГУ ДКСУ в Кіровоградській області, Код ЄДРПОУ 23694488, МФО 823016.

6.Умови продажу – покупець бере на себе зобов’язання, з приводу оплати послуг «ліцитатора» та здійснення фінансових витрат щодо нотаріального оформлення договору купівлі-продажу об’єкта та подальшої реєстрації в органах державного реєстру.

7.Термін прийняття заяв – до 07 листопада поточного року включно.

8.Аукціон буде проведено  10 листопада 2014 року о 11.00 год., у сесійній залі  Маловисківської районної ради за адресою: м.Мала Виска, вул.Жовтнева,78.

Ознайомитись з об’єктом можна в будь-який час за адресою: вул.Шевченко,11 с.Новогригорівка, Маловисківського району, Кіровоградської області.

9.Служба з організації та проведення аукціону знаходиться за адресою:

Маловисківська районна рада.

Адреса:  Кіровоградська область,  м.Мала Виска, вул.Жовтнева,78

Телефони для довідок: 5-11-64, 5-12 -79.


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2019