Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line? 

Головна » Статті » Мої статті

Проект на грант

Запропонуй цікаву ідею - отримай кошти на її реалізацію

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» ініціювала конкурс малих проектів для органів самоорганізації населення та громадських організацій Кіровоградщини, який проводиться в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

Як повідомив координатор проектів КОО ВГО «АССН» Віталій Довганюк, конкурс проводиться за трьома тематичними напрямками:

  1. Впровадження механізму впливу громадськості на процес прийняття рішень органами влади;
  2. Реалізація права громадян на доступ до публічної інформації;
  3. Проведення громадської експертизи дій місцевої влади.

До 8 вересня 2011 року організатори конкурсу збиратимуть цікаві проектні ідеї. Їх можна буде подавати у довільній формі, але обов’язково потрібно вказати назву проекту, проблему, на вирішення якої він спрямований, мету проекту, перелік орієнтовних заходів, очікувані результати проекту, ресурси, необхідні для його виконання, контактну інформацію про організацію – автора ідеї.

Організації, які вчасно надішлють проектні ідеї на поштову адресу КОО ВГО «АССН» (а/с № 48, м. Кіровоград-5, 25005) або ж на електронну адресу конкурсу (kirovograd.samoorg@gmail.com, вказавши у полі «Тема повідомлення» назву проекту), будуть запрошені на одноденний семінар із написання проектів.

Учасникам семінару з районів буде компенсовано кошти за проїзд. За результатами семінару представники організацій зможуть підготувати повну версію проектної заявки, яку слід подати до 9 жовтня 2011 року. За словами Віталія Довганюка, максимальний розмір фінансової підтримки на втілення одного проекту становитиме 11 тисяч 100 гривень. Організатори мають намір підтримати 8 кращих ініціатив.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати в офісі КОО ВГО «АССН»: м. Кіровоград, вул. Єгорова, 17, пом. 4; т/ф (0522) 27-10-02; 27-23-29.


 
Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018